Чемпіонат України з петанку

26-27 червня в м. Мукачево та м. Харків відбудеться Чемпіонат України з петанку у дисциплінах:

Чоловічі триплети, триплети серед ветеранів та тир серед чоловіків – у Мукачеві. Головний організатор – Юрій Кравчук. Жіночі триплети та тир паралельно будуть проходити в м.Харків. Головний організатор – Вадим Стремоухов. Брати участь у змаганнях будуть спортсмени, які мають дійсну міжнародну ліцензію з петанку. 

Команда-переможець у дисципліні ветерани 55+ триплети представить Україну на Чемпіонаті Європи з петанку серед ветеранів, що відбудеться 19-21 вересня 2021 року у Франції.

Команда-переможець у дисципліні чоловічі триплети представить Україну на Чемпіонаті Європи з петанку, що відбудеться 23-26 вересня 2021 року у Франції.

Команда-переможець у дисципліні жіночі триплети представить Україну на Чемпіонаті світу з петанку, що відбудеться 04-07 листопада 2021 року в Таїланді.

Окремо проводитиметься Чемпіонат з тиру серед чоловіків та жінок.

Також в Мукачеві до Чемпіонату України з петанку було створено Власну поштову марку та поштовий конверт. Під час змагань відбудется урочисте спецпогашення. Спецпогашення — це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій. Відмінністю від стандартних поштових штемпелів є зовнішнє оформлення. 

Федерація петанку України бажає українським спортсменам багато каро, поінтів лише на кошонет, спортивної конкуренції, удачі! І нехай переможе сильніший!

#petanque#petanqueua#petanqueukraine#ФПУ