Чемпіонат світу з петанку серед жіночих триплетів

12 листопада у іспанському місті Санта Сюзана розпочався жіночий Чемпіонат світу з петанку 2021. Загалом участь у змаганнях взяли представники 50 країн. 12 листопада стартує Чемпіонат світу у дисципліні жіночі триплети. Україну представляли: Валентина Сліж , Олександра Шевченко, Анна Зосименко, Олександра Кузьма під керівництвом тренера Андрія Волошко та голови делегації Дмитра Бугая.

У дисципліни тир наша Валентина Сліж набрала 16 балів і не пройшла кваліфікацію. У триплетах Україна за результатами відбіркових ігор мала 2 перемоги (технічна та проти Малайзії), а 3 – програла (1 раунд Україна – Польща 2:13, 2 раунд Україна – Чехія 6:13, 3 раунд – технічна перемога, 4 раунд Україна – Шотландія 4:10, 5 раунд Україна – Малайзія 8:3). Відтак в основну частину не потрапила. Залишалась остання гра у Кубку Націй проти Кореї яку збірна виграла та пройшла в 1/4 Кубка Націй.

В 1/4 Кубка Націй збірна обіграла спочатку збірну Кореї 10:5, потім збірнуЕстонії 8:5, та збірну Чехії 8:7. За вихід у фінал Кубка Націй нашій збірній необхідно було обіграти збірну Марокко, але програли 6:13. У фіналі зустрілись збірні Марокко та США, де збірна Марокко виборола перемогу. Збірна Україна та збірна Канади посіли третє місце.

18 листопада відбувся Конгрес Всесвітньої федерації петанку (FIPJP), у якому брав участь президент Федерації петанку України Альона Колодій. Окрім цього, під час Конгресу було проведено перше жеребкування на змагання у дисципліні чоловічі триплети.

У чоловічих триплетах Україну представить команда, у складі : Дмитро Бугай, Маріо Пресутті, Олександр Заломайкін, Андрій Каменєв під керівництвом тренера Олександра Коваля та голови делегації Альони Колодій. У дисципліні з тиру Україну представить Андрій Каменєв.