Підготовка до Клубного Чемпіонату України 2022

Підготовка до Клубного Чемпіонату України з петанку 2022 року у повному розпалі!

Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради:

🔥 Петанк – спортивна гра, яку, можливо, незабаром можна буде пограти на ужгородському «Авангарді».

Нещодавно президентка Федерація петанку України Альона Колодій звернулася до в.о. керівника комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міськради» Віктор Качур з ідеєю облаштування на стадіоні майданчика для цієї гри. Петанкісти показали своє бачення проєкту майданчику та як він може виглядати на стадіоні. If you like free online slots games without wagering requirements, you’ll find a wide range of free online slots games without wagering requirements on our category page, with games like: Lucky Liz, Romance Queens, Guess Who, Freaky https://clickmiamibeach.com/ Fortune, Alaina, Ms.

💬 «Ми продовжуємо втілювати філософію раціонального використання кожного клаптику території стадіону для розвитку спорту, – зазначає Віктор Качур. – Ознайомившись із параметрами, які треба для гри в петанк, можна говорити про вільний простір, що зараз є у нас між полем №2 та синтетичним полем».

🏟️ Сподіваємося, за підтримки зацікавлених та місцевої влади проєкт побачить світ! На майданчику можна буде не лише займатися петанком, а й проводити професійні змагання з цієї гри, у тому числі – й чемпіонат України.”